Dietology

Departamenti
Shfaq më shumë departamente

A E DIJE SE?

Kirurgjia protezike në ortopedi

Çfarë janë fibromiomat?

Kur nevojitet që të kryhet kolonoskopia?

Check up i përgjithshëm

Rinoplastika

Paketa për trajtimin e varësisë patologjike

Kirurgjia laparoskopike në gjinokologji

Check Up tiroide

Rinoplastika

Dr. Klaudia Stajka

Kujdesuni për shëndetin tuaj, rezervoni vizitën tek mjeku internist tani!

Mesoterapia, trajtimi ideal për lëkurën tuaj gjatë verës

Jetë më aktive dhe e shëndetshme me Dr. Massimo Uggeri

Gjithçka që duhet të dini për kolonoskopinë

Prof. Dr. Marco Lorenzini, kirurg plastik – estetik italian me eksperiencë 40-vjeçare

Kirurgjia e laringut

Patologjitë e prostatës

Si të kujdeseni për lëkurën pas plazhit?

trajtimi i variçeve të ezofagut në Spitalin SALUS

Promocion ndërhyrjet kirurgjikale

Vogëlushët tuaj meritojnë kujdesin më të mirë

Paketa e Fertilitetit

Internisti italian me eksperincë shumëvjeçare ju jep zgjidhje!

A ka më të shtrenjtë se drita e syve?

Vera po afron, mos humbni kohë!

Rezonanca e pjesës cervikale e shtyllës kurrizore

Mitet me të shpeshta dhe fakte rreth kancerit

Fluturo i sigurt duke u pajisur me certifikatën mjeksore

Tiroidektomia

Kirurgjia Plastike italiane në SALUS

FULL BOTOX PËR RRUDHAT E MIMIKËS

Kirurgjia e gjëndrave të pështymës

CHECK UP Kardiologjik

Përse duhen kontrolluar nishanët?

Çfarë janë dhe si të trajtohen variçet ezofageale

Kirurgjia Maksilofaciale

Check Up i përgjithshmëm

Njihuni me shenjat e para të intolerancës ushqimore

Gëzuar Fitër Bajramin

Trajtoni aknet me ndihmën e Prof. Dr. Andrea Artigian

Keni ndryshime të zërit apo vështirësi në përtypje?Dr. Gilberto Acquaviva ju jep zgjidhjen!

Departamenti i Alergologjisë

Si trajtohen gurët në veshka?

Ndërtimi i një lidhjeje të fortë me pacientët tanë është shumë e rëndësishme.

Një tjetër sukses në Spitalit Salus!

Kur kryhet kolonoskopia?

ORTOPEDIA NË SALUS

Përse duhet të zgjidhni SALUS për të kryer vizitë apo ndërhyrje okulistike?

Hiqni gurët në tëmth me teknikën ERCP

Mishi i huaj në hundë

Kujdesemi për fëmijët me probleme të rënda të zhvillimit psikomotor

Kirurgjia Maksilofaciale në SALUS

Dita Botërore e Ndërgjegjësimit për Autizmin

VIZITAT OKULISTIKE FALAS

Për vizita dhe ndërhyrje të specializuara urologjike rezervoni tani.

Kirurgjia protezike në ortopedi

Unë e mora,PO TI?

ÇLIROJENI VETEN NGA VARËSIA NJËHERË E PËRGJITHMONË!

Shëndeti është pasuria e vërtetë!

Kujdesi ndaj vetes fillon në Salus!

INSALUS ZGJEDHJA JUAJ PËR NJË JETË MË TË MIRË!

Vuani nga migrena?

Kur është e nevojshme kryerja e gastroskopisë?

VIZITA OKULISTIKE FALAS,PËR PACIENTËT MBI 45 VJEÇ!

Kujdesuni për shëndetin e zemrës suaj

Check Up i përgjithshëm

Karta e Shëndetit "inSalus"

Paketat e Muajtit Mars

Dita Botërore e sindromës DOWN

Breath Test

Promocione Muaji Mars

Dita Botërore e Shëndetit të Gojës

Si funksionon kimioterapia?

Varësia nga substancat narkotike

Besojani shëndetin tuaj Dr. Massimiliano Del Ninno

Disa nga rastet e suksesshme të kryera nga Departamenti i Kirurgjisë Maksilofaciale

Çfarë është polipektomia endoskopike?

Dr. Claudio Milani

Promocione muaji Mars

Simptomat e kalcifikimit të nyjës së kofshës dhe metodat e trajtimit

Kirurgjia laparoskopike në gjinekologji

Dhuro vezën ,krijo shpresën

Paketat e Muajit

Kolecistektomia me laparoskopi

Sëmundja e Parkinsonit

Kirurgjia Orthognatike

Heqja e gurëve në rrugët e tëmthit me ERCP

Çfarë janë polipet nazale dhe si konsiston trajtimi?

Mbrojtja e trurit tuaj është prioritet

Dita Botërore e Obezitetit

Çfarë nënkupton me aneurizmën e aortës abdominale?

Cilat janë simptomat e kancerit të stomakut dhe metodat e trajtimit?

Ortopedia Italiane në SALUS

Kur duhet të shkoni tek gjinekologu?

Dermatologjia italiane në SALUS

TESTO PARANDALO

Kirurg i shquar në zgjidhjen e çdo sfide që shfaqet në fushën otorinolaringologjisë!

Dr. Carlo Saltutti

Prof. Dr. Costantino Zingaretti

Kur vendoset proteza kokso-femorlare?

Çfarë është histerektomia?

Çfarë është epilepsia(Sëmundja e tokës) dhe si trajtohet?

Kirurgjia e Kataraktës

Cilët pacientë kanë nevojë për kirurgji maksilofaciale?

Vuani nga Anemia?Dr. Francesco Torzelli ju jep zgjidhje!

Kirurgjia mini-invazive për pacientet infertile

Myku i lëkurës dhe i thonjve

Çfarë janë dhe si trajtohen variçet e ezofagut?

Për vizita dhe ndërhyrje të specializuar urologjike,rezervoni tani një orar me Dr. Claudio Milani

Ekselenca në fushën e kirurgjisë vaskulare

Shqetësime me ciklin menstrual?Ja si ta kuptoni kur keni probleme.

Kur fëmijët janë të shëndetshëm,jeta është më e bukur!

Probleme me tiroiden?

Shëndeti juaj gjinekologjik është i rendësishëm!

Dr. Gastone Bergamaschi, sjell metodat më të fundit për kirurgjinë vaskulare në Salus!

Përse ndodh çrregullimi i ankthit?

Çfarë është polipektomia endoskopike?

Çfarë është liposuksioni

Dita Ndërkombëtare e Epilepsisë

Otorinolaringologjia e fëmijëve

Kirurgjia e kancerit të kolonit(zorrës së trashë)

Ortopedia ne SALUS

Çfarë është TEA?(Endarterektomia karotide)

Testet molekulare për kancerin në mushkëri PA PAGESË në SALUS!

Kirurgjia Maksilofaciale në duart e ekspertëve

Vuani nga migrena?

Përse është e rëndësishme vizita tek Dermatoloku?

Cilët pacientë me kancer gjiri duhet të kryejnë analiza gjenetike germinale?

Çfarë është adenoidektomia?

Kirurgjia kraniale në SALUS

Fitoni betejën kundër reumatizmës në Spitalin SALUS

Probleme me gastrinin?SALUS ju jep zgjidhje!

Dr. Claudio Milani Kryen ndërhyrje dhe vizita të specializuara urologjike.

Heqja e tëmthit me laparaskopi.

Mundësojmë Certifikata Mjekësore për ekuipazhin e fluturimit,sepse për sigurinë tuaj shëndetësore ndalohet kompromisi!

Çfarë është artroskopia dhe për çfarë shërben?

Zgjedhja ideale për mirëqenien tuaj gjinekologjike!

Rinoplastika Italiane në SALUS

Dr.Alberto Torreggiani - Okulist Eksperti për një shikim të përsosur!

Dr. Gastone Bergamaschi

Nefrektomia e hapur

Mikrolaringoskopia

Për cfarë ju duhet Neurologu?

Dr. Walter Piubello ju pret në Spitalin Salus

Cfarë është Hernia Inguinale?

Proteza e gjurit

Zemra rreh për ty, vendos atë prioritet

CHECK UP I PERGJITHSHEM

Implantologjia e avancuar

Kujdesimi për fëmijët me problema të rënda të zhvillimit psikomotor

Vuani nga bajamet?JA KUR DUHEN HEQUR

Kirurgjia Plastike Italiane në SALUS

Vuani nga ulçera e stomakut?Në spitalin SALUS,ju gjejmë zgjidhjen!

Kur ishte vizita juaj e fundit tek gjinekologu?

Cfarë është aneurizma e aortës abdominale?

Kirurgjia e kancerit të mëlçisë

Trajtimi i gurëve ne uretër në Spitalin Salus

Rezonanca magnetike e gjurit

Paketa për vlerësimin e parametrave trupor

Paketa e mbipeshës

Zbuloni sekretin e shëndetit tuaj, Breath Test, partneri juaj në zbulimin e intolerancave

Për cfarë shërben Gastroskopia?

Ortopedi i yjeve të futbollit

Cdo jetë e re lulëzon këtu!

Investo në bukurinë tënde

Trajtimi Kirurgjikal i thyerjes se kockave

Trajtimi i gurëve në veshka

Paketat e Hipertensionit

Hiperpigmentimi nuk ka vend në lëkurën tuaj, me ndihën e dermatologun tonë

Dr. Corrado Quadrini

CHECK UP Urologjik

Departamenti i Urologjisë në Salus

Mjekësia Interne në Salus

Salus ju dhuron Familjen që gjithmonë keni Ëndërruar

Fizioterapia në Salus

CHECK UP Okulistik

Kolonoskopia

Dr. Cesare Romagnolo

Mjeku urolog Dr. Carlo Saltutti

Elektromiografia

Kirurgjia e tiroides

Trajtimi Kirurgjikal i Frakturave

Gurët në Ureter

Heqja e gurëve në rrugët e tëmthit me ERCP

Kirurgjia e Gjëndrave të Pështymës

Check up i përgjithshëm

Departamenti i Stomatologjisë

Kirurgjia Gjinekologjike

Zgjerimi i arterieve poshtë gjurit nëpërmjet Angiografisë, pa kirurgji

Kirurgjia e riparimit të valvulës mitrale

Disfunksioni Erektil mund të trajtohet

Prof. Dr. Vincenzo Di Placido

Ekipi i Kirurgjisë Maksilo-faciale

Gastroskopia e Stomakut

Kur ka qenë hera e fundit që e ke kontrolluar zemrën tënde?

Check Up Venat Varikoze

Patologjitë kirurgjikale të ezofagut

Varësia ndaj lëndëve narkotike

Legatura e Variçeve të Ezofagut