Chirurgia maxillo-facciale

Departamenti
Shfaq më shumë departamente

Kirurgjia mini-invazive për pacientet infertile

Myku i lëkurës dhe i thonjve

Çfarë janë dhe si trajtohen variçet e ezofagut?

Për vizita dhe ndërhyrje të specializuar urologjike,rezervoni tani një orar me Dr. Claudio Milani

Ekselenca në fushën e kirurgjisë vaskulare

Shqetësime me ciklin menstrual?Ja si ta kuptoni kur keni probleme.

Mos lejoni që zemrës suaj t'i "mbaroj koha".

Zbuloni praninë e sëmundjeve të arterieve koronale në kohë, përmes koronarografisë

Kur fëmijët janë të shëndetshëm,jeta është më e bukur!

Probleme me tiroiden?

Shëndeti juaj gjinekologjik është i rendësishëm!

Dr. Gastone Bergamaschi, sjell metodat më të fundit për kirurgjinë vaskulare në Salus!

Vizitat specialistike, për personat që kryejnë rezonancë magnetike!

Përse ndodh çrregullimi i ankthit?

Çfarë është polipektomia endoskopike?

Çfarë është liposuksioni

Dita Ndërkombëtare e Epilepsisë

Otorinolaringologjia e fëmijëve

Kirurgjia e kancerit të kolonit(zorrës së trashë)

Ortopedia ne SALUS

Ekselenca e kardiokirurgjisë italiane pret pacientë për vizita dhe ndërhyrje në SALUS

Çfarë është TEA?(Endarterektomia karotide)

Testet molekulare për kancerin në mushkëri PA PAGESË në SALUS!

Kirurgjia Maksilofaciale në duart e ekspertëve

Vuani nga migrena?

Përse është e rëndësishme vizita tek Dermatoloku?

Cilët pacientë me kancer gjiri duhet të kryejnë analiza gjenetike germinale?

Besojani shëmdetin e zemrës suaj profesionistëve tanë!

Çfarë është adenoidektomia?

Kirurgjia kraniale në SALUS

Fitoni betejën kundër reumatizmës në Spitalin SALUS

Probleme me gastrinin?SALUS ju jep zgjidhje!

Dr. Claudio Milani Kryen ndërhyrje dhe vizita të specializuara urologjike.

Heqja e tëmthit me laparaskopi.

Mundësojmë Certifikata Mjekësore për ekuipazhin e fluturimit,sepse për sigurinë tuaj shëndetësore ndalohet kompromisi!

Çfarë është artroskopia dhe për çfarë shërben?

Zgjedhja ideale për mirëqenien tuaj gjinekologjike!

Dr.Carlo Fucci ju pret në SPITALIN SALUS për vizita dhe ndërhyrje

Rinoplastika Italiane në SALUS

Dr.Alberto Torreggiani - Okulist Eksperti për një shikim të përsosur!

Dr. Gastone Bergamaschi

Nefrektomia e hapur

Mikrolaringoskopia

Për cfarë ju duhet Neurologu?

Dr. Albiero Remo i bashkohet Spitali SALUS

Dr. Walter Piubello ju pret në Spitalin Salus

Cfarë është Hernia Inguinale?

Proteza e gjurit

Kur bëhet Koronarografia?

Zemra rreh për ty, vendos atë prioritet

Dr. Carlo Fucci Ju pret në Spitalin Salus për vizita dhe ndërhyrje

CHECK UP I PERGJITHSHEM

Implantologjia e avancuar

Kujdesimi për fëmijët me problema të rënda të zhvillimit psikomotor

Vuani nga bajamet?JA KUR DUHEN HEQUR

Kirurgjia Plastike Italiane në SALUS

Vuani nga ulçera e stomakut?Në spitalin SALUS,ju gjejmë zgjidhjen!

Kur ishte vizita juaj e fundit tek gjinekologu?

Cfarë është aneurizma e aortës abdominale?

Kirurgjia e kancerit të mëlçisë

Trajtimi i gurëve ne uretër në Spitalin Salus

Rezonanca magnetike e gjurit

Departamenti i Kardiokirurgjisë dhe Hemodinamikës

Insuficienca kardiake

Paketa për vlerësimin e parametrave trupor

Paketa e mbipeshës

Ofertë Promocionale 50% ulje për vizitat specialistike!

Zbuloni sekretin e shëndetit tuaj, Breath Test, partneri juaj në zbulimin e intolerancave

Për cfarë shërben Gastroskopia?

Ortopedi i yjeve të futbollit

Cdo jetë e re lulëzon këtu!

Investo në bukurinë tënde

Trajtimi Kirurgjikal i thyerjes se kockave

Trajtimi i gurëve në veshka

Paketat e Hipertensionit

Hiperpigmentimi nuk ka vend në lëkurën tuaj, me ndihën e dermatologun tonë

Dr. Corrado Quadrini

CHECK UP Urologjik

Departamenti i Urologjisë në Salus

Mjekësia Interne në Salus

Salus ju dhuron Familjen që gjithmonë keni Ëndërruar

Koronarografia në Spitalin Salus

Fizioterapia në Salus

CHECK UP Okulistik

Kolonoskopia

Dr. Cesare Romagnolo

Mjeku urolog Dr. Carlo Saltutti

Elektromiografia

Kirurgjia e bypass-it koronar

Kirurgjia e tiroides

Trajtimi Kirurgjikal i Frakturave

Gurët në Ureter

Heqja e gurëve në rrugët e tëmthit me ERCP

Kirurgjia e Gjëndrave të Pështymës

Departamenti i Kardiokirurgjisë dhe Hemodinamikës

Check up i përgjithshëm

Departamenti i Stomatologjisë

Kirurgjia Gjinekologjike

Zgjerimi i arterieve poshtë gjurit nëpërmjet Angiografisë, pa kirurgji

Kirurgjia e riparimit të valvulës mitrale

Disfunksioni Erektil mund të trajtohet

Prof. Dr. Vincenzo Di Placido

Ekipi i Kirurgjisë Maksilo-faciale

Gastroskopia e Stomakut

Kur ka qenë hera e fundit që e ke kontrolluar zemrën tënde?

Check Up Venat Varikoze

Patologjitë kirurgjikale të ezofagut

Varësia ndaj lëndëve narkotike

Insuficienca kardiake

Legatura e Variçeve të Ezofagut

Trajtimi i Ekzemës

Dr. Valerio Pittoni,reumatologu që trajton të gjitha llojet e artritrit.

Mishi i huaj në hundë

Heqja e Kancerit nga Shtresat e Brendshme të Vezikës Përmes TURBT

Check up i Gjëndrës Tiroide

Ekzaminimi i Intolerancave Nëpermjet Breath Test

Check up Venat Varikoze

Prisni Festat e Fundvitit pa Rrudha

Eko Abdominale

Check up Kardiologjik në Salus

Obeziteti

Dyshoni se keni Kiste në vezore?

Dermatiti

Gjoks i varur,i vogël apo tepër i madh?

Kirurgjia e kolonit

Ndërhyrja në valvulat e zemrës

Gurët në uretër

Prolapsi genital

Kirurgjia e Gjëndrave të pështymës

Nefrektomia e hapur

Gastrostomia perkutane

Dr. Marion Sako, Kirurg Maksilo-facial

Skaner i gjithë trupi

Dr. Jonida Klosi , Okuliste

CHECK UP SST për femra

Heqja e gurëve në rrugët e tëmthit me ERCP

Kanceri i traktit gastrointestinal

Check up SST

Merr kontrollin e jetës tënde

Gurët në veshka

CHECK UP Urologjik

Eko Abdominale

Nefrektomia radikale laparoskopike

Departamenti i Kardiologjisë në Spitalin Salus

Varësia ndaj lojërave të fatit

Dr. Carlo Fucci

Kirurgjia e pankreasit

Paketa “Bluevember”

Check Up Infeksionet e traktit respirator

Shëndeti i fëmijëve tuaj , prioriteti jonë!

Fizioterapia në Salus

Paketa e vlerësimit të demencës

Urologjia në Salus

Kirurgjia Gjenerale

A e keni kontrolluar ndonjëherë zemrën tuaj?

Skaner i gjithë trupi

Departamenti i Anestezisë dhe Reanimacionit në Salus

Rezonanca magnetike e gjurit

Kirurgjia endoskopike nazo-sinusale

Kur duhet të shqetësohemi për nishanet?

Kanceri i traktit gastrointestinal

Retinopatia diabetike

Kirurgjia Urologjike Pediatrike

Tumorët e organeve riprodhuese

Polipektomia Endoskopike

Trajtimi Kirurgjikal i Frakturave

Glaukoma

Dermatologjia në Salus

Çfarë duhet të dini para se të kryeni Operacionin e Rinoplastikës?

Kontrolli i enëve të gjakut karotide të qafës

Check up Kardiologjik

Çfarë është Aneurizma e aortës abdominale ?

CHECK UP Okulistik

Koronarografia në Spitalin Salus

Ndërhyrje në Valvulat e Zemrës

Vuani nga Anemia? Njihuni me shkaqet dhe mjekimin

Check up i Gjëndrës Tiroide

Kolecistektomia Laparoskopike

Kolonoskopia

Dr. Eneida Bozaxhiu , Mjeke Interniste

Skaneri i gjithë trupi

Abdominoplastika

Adenomektomia transvezikale

Diagnostikimi dhe Trajtimi i Çregullimeve të Zërit

Proteza kokso-femorale

Valvulopatitë kardiake

A ka më të shtrenjtë se drita e syve?

Rezonanca Magnetike e Kokës

Paketa e fertilitetit

Fizioterapia në Spitalin Salus

Check up Alergologjik

Sëmundjet kongjenitale të zemrës tek të rriturit

Check up venat varikoze

Check up funksioni respirator

Check up SST Meshkuj

Rezonanca magnetike e gjurit

Nefropatia Diabetike

Impotenca seksuale mund Të Trajtohet!

Skaneri i Mushkërisë

Urgjenca e Spitalit Salus