Departamenti i Stomatologjisë

đŸŠ· Departamenti i StomatologjisĂ« nĂ« Spitalin Salus ofron njĂ« gamĂ« tĂ« gjerĂ« shĂ«rbimesh, qĂ« nga kontrolli i pĂ«rgjithshĂ«m pĂ«r probleme tĂ« thjeshta dentare deri tek procedurat e ndĂ«rlikuara kirurgjikale nĂ« zonĂ«n Oro-Maksilofaciale.

Zgjedhja e duhur për shëndetin dhe bukurinë e buzëqeshjes suaj fillon këtu, në Spitalin Salus!

đŸ‘‰đŸŒKujdesuni pĂ«r buzĂ«qeshjen dhe shĂ«ndetin tuaj dentar duke telefonuar tani!
đŸ“Č+355 682053180 / +355 42390500

📍Adresa: Rruga Vidhe Gjata 16, TiranĂ«
🌐www.salus.al
đ’đšđ„đźđŹ, đŹđ©đąđ­đšđ„đą đČ𝐭